czwartek, 30 stycznia 2014

Współpraca z Viands.

Dzięki propozycji firmy Wywar Interactive(firma marketingowa: http://wywar.eu)otrzymałam możliwość nawiązania współpracy z Internetowym Sklepem Delikatesowym "Przysmaki Viands"            (http://przysmaki.pl/presta).Samodzielnie wybrałam produkty,które będę teraz testować,a wybór nie był łatwy,ponieważ na stronie Viands każdy artykuł wzbudza ciekawość,jest interesujący,chce się poznać jak każdy produkt smakuje,jaki ma aromat.Wybrałam 10 artykułów.


Produkty do testowania to:

- Kawa mielona Itaiana w puszce(250g)
- Biały ocet winny Toschi 7%(500ml)
- Ocet balsamiczny Linea Rossa(500ml)
- Sok z mandarynek(1000ml)
- Ekologiczne powidła z moreli(250g)
- Ketchup pomidorowy de luxe(220g)
- Mango w kawałach w zalewie w puszce(425g)
- Makaron Gnocco(250g)
- Ekologiczne musli de luxe(333g)
- Makaroniki migdałowe Amaretti w kartoniku(150g)

Produkty zamówiłam w poniedziałek(27.01.)po południu,a wczoraj(w środę 29.01.)już zostały dostarczone przez kuriera-szybciutko, mimo śnieżyc i wiatrzyska na dworze,nieciekawych warunków na drogach. Przesyłka była bardzo dobrze zabezpieczona,produkty były zapakowane w solidny karton,który wypełniony był dodatkowo w środku kawałkami styropianu,by produkty nie były narażone na jakiekolwiek uszkodzenia,dodatkowo szklane towary owinięte były w folię bąbelkową,która amortyzowała przed stłuczeniem.
 
Paczka ekspresowo dotarła,zatem przede mną wielkie testowanie, jestem ciekawa każdego produktu,część z nich będę degustowała bezpośrednio,a niektóre wykorzystam jako dodatek do różnych potraw(zwłaszcza ocet winny i balsamiczny,będą świetne do lekkich sałatek).

Firma Viands mieści się w Grójcu,w swojej ofercie posiada produkty z wielu kategorii-od słodyczy,soków,powideł,owoców w puszkach począwszy,przez różnorakie oleje,oliwy,octy,a na owocach morza, truflach i kaparach skończywszy.Asortyment jest bardzo bogaty. Oferowane produkty są naturalne,ekologiczne,zrobione z najlepszych składników.Zachęcam do odwiedzenia strony"Przysmaki Viands"(http://przysmaki.pl/presta).

1 komentarz: