środa, 21 maja 2014

Współpraca z Cebule.pl.

Dzięki propozycji i za pośrednictwem agencji marketingowej Wywar Interactive mam możliwość nawiązać współpracę ze sklepem internetowym Cebule.pl(http://www.cebule.pl).Sklep Cebule.pl oferuje szeroki asortyment wszelakich artykułów niezbędnych w sadownictwie,ogrodnictwie,poprzez ich stronę można zakupić wszelakie sadzonki,nasiona i cebule kwiatowe,krzewy,drzewa, rośliny doniczkowe,czy akcesoria ogrodnicze i nawozy,a nawet grzyby i jagody goji.Wybór jest przeogromny,sklep jest rewelacyjnie zaopatrzony.Z pewnością zaspokoi potrzeby i zrealizuje wymagania najbardziej wybrednego klienta.

Bardzo chętnie podjęłam współpracę ze sklepem,gdyż gotowanie nieodłącznie powiązane jest z ogrodnictwem i uprawą roślin-są plony,rośliny-jest jedzenie.Poza tym lubię otaczać się zielenią mając tym sposobem możliwość podziwiania pięknej przyrody.Wielka zielarka i kwiaciarka ze mnie nie jest,ale lubię sobie od czasu do czasu w sezonie wiosenno-letnim w ziemi pogmerać,a i uczę się stale tego jak dbać i właściwie zajmować się roślinami.A dostawa roślinności,którą trzeba się zająć będzie dla mnie świetną motywacją,by swoje wiadomości o ogrodnictwie poszerzać i nabywać w tej dziedzinie większych umiejętności i wprawy.A będę miała ogromną satysfakcję,jeśli coś co zasadzę i będę pielęgnowała urośnie i trochę pożyje.

Miałam taką wielce korzystną możliwość,że samodzielnie mogłam wybrać produkty,które dostanę w ramach pewnej odgórnej kwoty.Cały zamówiony asortyment dotarł do mnie w szybkim czasie,bardzo dobrze zapakowany i zabezpieczony,wszystko było skrupulatnie spakowane do jednego pudła,nic nie ucierpiało podczas transportu.Jest to duży plus,paczka zawierała żywe rośliny,więc było ryzyko,że mogły doznać jakiegoś uszczerbku podczas podróży,a tu nic,wszystko perfekcyjnie i w sposób dokładny zorganizowane, zapakowane i przewiezione.

W takim pudle przyszło zamówienie,pies był pod równie wielkim wrażeniem co ja,tylko,że interesowały nas dwie różne rzeczy w tej przesyłce-jego:tekturowe pudło do gryzienia i obracania,mnie: zawartość paczki.

Pudło wypełnione było zielonymi,lekkimi piankami,jakby zielonymi flipsami,chrupkami kukurydzianymi,dzięki czemu towar był jeszcze lepiej zabezpieczony.


Ze sklepu Cebule.pl(http://www.cebule.pl)zamówiłam:

- drzewo owocowe:Morelę Early Orange
- drzewo owocowe:Czereśnię Van
- 5 krzewów owocowych:Malina(Rubus)
- 3 krzewy owocowe:Czarna Porzeczka(Rubus)
- Różę(Rosa)Miniaturową Little Buckaroo(do posadzenia na balkonie,tarasie)
- płynny nawóz do storczyków 0,5l
- 100g suszonych grzybów chińskich Mun-Mu-Err
- nasiona Kawy Arabskiej(drzewko)-Coffea Arabica
- nasiona kwiatu Rajski Ptak-Strelicja Królewska
- 2 opakowania nasion Bazylii Właściwej Zielonej
- nasiona na kiełki soji
- nasiona na kiełki rzodkiewki

I otrzymałam od sklepu gratisy,które również spożytkuję.

Wśród gratisów znalazły się:

- nawóz do roślin cebulowych 100g
- trawę Rozplenica Japońska(Pennisetum Magic)
- trawę ozdobną proso Panicum Rehbraun
- Lilię Azjatycką Czerwoną(Lilium Asiaticum Staccato)do posadzenia
- Lilię Azjatycką Białą(Lilium Asiaticum Sancerre)
- poradnik uprawy roślin wiosennych z cennymi informacjami o poszczególnych kwiatach,ich uprawie,pielęgnacji 

Przesłane drzewa,krzewy i róża dodatkowo miały dokładnie zabezpieczone korzenie,które były owinięte folią dla ochrony.Wszystkie przesłane zamówienia były dokładnie opisane, wiadomo było co jest czym.

Krzewy owocowe:


Zabezpieczona róża,która już została posadzona w doniczkę i raczy się słoneczkiem na balkonie.Wkrótce ją zaprezentuję,już zaczęła wypuszczać listki.


Nawóz do storczyków-posiadam dwa storczyki,nawóz na pewno się przyda,zobaczę także,czy jego stosowanie daje efekty,czy korzystnie wpływa na kwiaty.


A to zjemy:


Suszone chińskie grzyby Mun Mu-Err,uroiło mi się już w głowie kilka pomysłów jak je całkiem smakowicie wykorzystać.

I to też zjemy :):


Kiełki soji i rzodkiewki,będą świetnym zdrowym i smacznym dodatkiem do kanapek,sałatek,przekąsek.

Nasionka(coś z nich też zjemy jak już wyrośnie z nasion):


Mam nadzieję,że uda mi się wyhodować z nasionek własną bazylię,będzie świetna do mozzarelli.A u kawoholiczki i nasion kawy nie mogło zabraknąć.Zaciekawił mnie ten kwiat-Rajski Ptak(Strelicja Królewska)pięknie się prezentował na zdjęciach, zobaczymy,co z niego wyrośnie:).

Owocowe drzewka i krzewy oraz lilie i trawy wyjechały już na wieś i zostały tam posadzone przez Tatę,wkrótce pojadę je podziwiać i obfotografować.Róża już posadzona,nawóz używany,teraz na dniach planuję zasiać nasionka w doniczkach.Eh,tylko czekać i wyglądać, aż zacznie towarzystwo rosnąć i kwitnąć,a we mnie będzie rosła duma.Odkrywam w sobie sadowniczą pasję,ogrodnictwo mam chyba we krwi,bo w nazwisku to na pewno ;).

Zachęcam do zajrzenia na stronę sklepu Cebule.pl (http://www.cebule.pl).W sklepie każdy znajdzie coś dla siebie, solidnie zaopatrzą się tam i ci,którzy chcą nabyć owocowe drzewka i krzewy,jak i ci,którzy chcą upiększyć swój ogród,z pustymi rękami nie wyjdą także ci,którzy chcą udekorować swój balkon,czy mieszkanie lub zasadzić trochę ziół przydatnych w kuchni.Strona jest bardzo przejrzyście skonstruowana,wszystko pogrupowane jest w specjalne kategorie,bardzo łatwo się po stronie poruszać i szybko odnajduje się to,co nas interesuje.Dodatkowo,przy każdej roślinie,nasionach,towarze znajduje się szczegółowy opis, dokładna informacja o danym"produkcie",uwzględnione są także choćby takie wskazówki,jak określenie kiedy daną roślinę sadzić,jak pielęgnować i jak będzie się prezentować,kiedy już wyrośnie.Szczerze i gorąco polecam zakupy w sklepie Cebule.pl. Zakupów dokonuje się w prosty sposób i zamawiając w sklepie można być pewnym,że wszystko dotrze do nas szybko i w idealnym stanie dając nam stuprocentowe zadowolenie.

1 komentarz: