czwartek, 27 marca 2014

Testowanie kawy od Przysmaków Viands.

Kawa otrzymana w ramach współpracy od Przysmaków Viands (http://przysmaki.pl/presta)nie musiała długo czekać na degustację,jak na kawowego maniaka przystało niemal od razu jak wpadła w moje ręce została wypróbowana.Dobrą kawę mogę wypić o każdej porze,kubek kawy jest świetny z rana na przebudzenie,w ciągu dnia,gdy spada poziom energii,by trochę się doładować,jak i przed wieczorem w ramach relaksu i odpoczynku,bo mój organizm mimo,że piję kawę niemal hektolitrami nie ma problemów z zaśnięciem nawet po solidniejszej dawce kofeiny.


Włoska kawa mielona Italiana w puszce otrzymana od Viands stanowczo przypadła mi do gustu.Dowodem na to,że jest naprawdę świetna jest to,że właściwie już jej nie ma,została niemal cała już pochłonięta.


Kawa mielona Italiana produkowana jest we Włoszech przez firmę Vettori,która na rynku istnieje już od dawna i znana jest ze znakomitej jakości zadowalając tym samym nawet najbardziej wybrednych klientów. Kawa jest mieszanką kawy Arabici i Robusty (zawiera po 50% każdej z odmian kawy).Kawa pochodzi z upraw nie modyfikowanych genetycznie.Pochodzi z najlepszych upraw.Jest zupełnie bez dodatków jakichkolwiek konserwantów,czy aromatów. Kawa rekomendowana jest do przygotowania espresso,czy do zaprzenia w sposób tradycyjny("czajnikowy"bez użycia ekspresu do zaparzenia "po turecku").Można ją pić z ulubionymi dodatkami (mleko,śmietanka,cukier,miód,przyprawy korzenne)i w czym tylko się zapragnie-jedni wolą w kubku,inni w filiżance,jeszcze inni preferują szklanki,ja najchętniej kawę piłabym dzbankiem, zwłaszcza taką dobrą.

Kawa umieszczona jest w szczelnej i przyjemnej dla oka puszce.Opakowanie zawiera 250g produktu,po otworzeniu kawę należy przechowywać w suchym,zacienionym miejscu.

Kawa jest świetna,ma intensywny,bogaty aromat i głęboki,wyrazisty smak.Od razu po zaparzeniu kusi swoim zapachem,a każdy łyk kawy to porządna dawka energii i pozytywnych emocji.Kawa rozpieszcza podniebienie.Ta kawa znakomicie nadaje się do celebrowania chwil wytchnienia i relaksu,czas spędzony przy filiżance tej kawy wprowadzi w błogi stan.W zależności od tego o jaki efekt nam chodzi i jaką porcję kawy sobie zaserwujemy kawa pobudzi lub zrelaksuje.A teraz kończę już te wywody,bo lecę zrobić sobie filiżankę dobrej kawy niestety już z resztek Italiany.

Zarówno kawę jak i inne ciekawe produkty możecie znaleźć i zakupić w internetowych delikatesach Przysmaków Viands poprzez stronę: http://przysmaki.pl/presta

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz